Titulní obrázek

Ford chce uvést na trh novou značku

Publikováno: 23.leden 2013

Americká automobilka Ford plánuje vytvořit novou značku. Vydává se tak po stopách BMW a Caterhamu?

Nových značek evidentně není nikdy dost, své o tom ví třeba BMW nebo Caterham. A teď se do party automobilek, kterým je staré a osvědčené logo málo, zařazuje i Ford.

Pravda je taková, že se Ford s novou značkou chce zásadním způsobem prosadit na čínském trhu, po spojení s obchodními partnery automobilky Mazda a čínským automobilovým výrobcem Chang´an Motors hodlá zaplnit trh novými, cenově dostupnými modely. A ty nemohou v rámci celosvětové strategie firmy nést ve znaku modrý ovál.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Plán je takový, že se z loňských 580 000 tisíc aut prodaných v Číně má stát během několika let údaj se sedmi ciframi, což by vzhledem k neomezeným možnostem na trhu neměl být takový problém, a tak vedení Fordu plánuje velké změny. Kromě nové značky to má být v řádu čtyř let i nová velká továrna, částečně také zaměřená na produkci luxusních aut.

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde